MORSKA SZKOŁA CZARODZIEJÓW

Magiczny Dzień Dziecka odbył się 1-go czerwca w Galerii Handlowej BRAMA POMORZA.  Galeria zamieniła się w prawdziwą Szkołę Czarodziejów.

Wszystkie dzieci, te starsze i młodsze, które odwiedziły w tym dniu galerię, miały szansę wziąć udział w magicznych zajęciach, prowadzonych przez naszych Psorów.

Dziękujemy wszystkim młodym czarodziejom i ich rodzicom za wzięcie udziału w obchodach Magicznego Dnia Dziecka, naszym Psorom za profesjonalizm i zaangażowanie w przekazywanie całej magicznej wiedzy, no i oczywiście Galerii Brama Pomorza za zaproszenie nas do współpracy.

Ten rejs był spotkaniem młodych fanów Harry’ego Pottera. Rodziny z dziećmi wzięli udział w niezwykłych warsztatach, które uczyły i bawiły. Dzieci dołączyły do jednego z czterech Domów Uczniowskich. Podczas nauki, poznawali magiczne zaklęcia i amulety. Zyskali też umiejętności przydatne w codziennym życiu, np. takie jak taniec czy retoryka. Młodzi adepci magii mogli wykazać się wiedzą o świecie Harry’ego Potera podczas quizu, stworzyli własne wisiorki z eliksirami oraz próbowali swych magicznych mocy w Klubie Pojedynków.

KOLEJNA EDYCJA

11 listopada 2023 znów wypłyniemy z portu w Gdyni, by przeżyć magiczne przygody na morze.

Zapraszamy do zapisów na kolejny rejs  

STENA LINE

Jeden z największych na świecie operatorów promowych, realizujący rocznie ponad 25 tysięcy rejsów. Jego działalność opiera się na podstawowej wartości, jaką jest troska: troska o klientów, troska o zasoby i troska o siebie nawzajem. Stena Line wywodzi się ze Szwecji, ale jest firmą międzynarodową, która zatrudnia ponad 4300 pracowników w 40 krajach Europy. Stena Line oferuje niedrogi i sprawny transport promowy dla wszystkich  klientów, a bezpieczeństwo, niezawodność i ograniczanie wpływu na środowisko są absolutnym priorytetem. 

Najbardziej niezwykłe kolonie i zimowiska dla dzieci i młodzieży w polskich zamkach i pałacach. 

Chcąc rozwijać zainteresowania wszystkich uczestników obozów, powstało kilka ciekawych propozycji, spośród których każdy wybierze coś dla siebie.

Oferta kolonii tematycznych:

  • szkoła czarodziejów, idealna dla fanów Harry’ego Pottera. Program wyjazdu obejmuje rozwiązywanie zagadek, zajęcia z eliksirów, naukę zaklęć i świetny Bal Czarodzieja w zamku,
  • szkoła tropicieli, polecana wielbicielom Władcy Pierścieni i Wiedźmina. W trakcie obozu każde dziecko bierze udział w zajęciach z łucznictwa, podchodach, grze sprawnościowej oraz zatańczy na Balu Tropiciela,
  • gwiezdna akademia, wybierana przez osoby uwielbiające Gwiezdne Wojny. Uczestnicy kolonii zbudują własnego robota, będą walczyć na miecze, nauczą się medytacji i pobawią na Balu Rekruta.